| AnacondaTeam a întrebat:

am un ps4 de cativa ani si de recent, cand imi pun maneta la incarcat, la semnul unde arata ca se incarca bateria apare un semn al intrebarii si cateodata cand imi pun castile nu merge sa aud nimic sau sa vorbesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a deteriorat controlerul. Cumperi altul

| JicaContra a răspuns:

"cand imi pun maneta la incarcat"
cand iti pui MANETA la incarcat se numeste un fel de "penis"
CE INTELEGI PRIN "MANETA"
un game-pad are DOUA MANETE
si NU POTI... ********************************FIZIC*************************** SA ITI PUI "MANETA" la incarcat, PENTRU CA SUNT DOUA, ****NU UNA****
in concluzie
ce *PLM* pui la incarcat?!?!?!?
si, hai syktir cu mata pentru maneta si pentru ale chestii NENOROICITE pe care le-ai scris ca si cum ar fi "normal"

| AnacondaTeam explică (pentru JicaContra):

Nu stiu de ce te ai ofensat ca am zis maneta in loc de controller sau joystick