| Andrei2991 a întrebat:

Am un PS4 si un Laptop cu port HDMI. Pot sa conectez PS4 la monitoul laptop-ului. Am incercat dar nu se schimba imaginea sau ceva de genu. Mai am nevoie si de altceva?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu poti. Ce vrei tu necesita fie o placa de captura, fie un laptop cu hdmi in, si sigur tu nu ai asa ceva, ca 99.999% din cele de pe piata nu au asa ceva.

| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti conecta ps4 la monitorul laptopului pentru ca monitorul e una cu laptopul, e ca si cum ai vrea sa conectezi ps4 la laptop... deci e imposibil asa ceva!

| Andrei2991 explică (pentru lpavel):

Am auzit ca este posibil doar ca mai am nevoie de inca un port de video ceva.

| lpavel a răspuns (pentru Andrei2991):

Eu nu cred... e imposibil asa ceva! Dar mai cauta daca ai timp poate gasesti vreo solutie happy

| Andrei2991 explică:

E cam naspa pentru ca televizorul are 40". Asta face ca, culorile sa nu mai arate asa de HD.