| Vladmunteanu a întrebat:

am un roter Tp Link si nu mai gasesc Cd si as vrea sa imi schimb parola de la el se poate fara cd?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Intră aici:
http://tplinkwifi.net/
Parola si username: admin
Dai la Wireless, după la Wireless Security

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, da. Ai un buton de reset la router, apoi descarci formularul de instalare de la ei de pe site si reiei. Sau daca mai ai fisierul cu setarile il poti modifica. Succes!

| Vladmunteanu explică (pentru Deliiiia):

Sper sa ma ajute merci si daca nu reusesc te conctez.

| BigLike a răspuns:

Salut! Da se poate vezi ca ai pe spate mai multe informatii (parola, numele si printre altele adresa ip : ex 192.168.1.1) copiezi acele cifre in bara de cautare (sa fii atinet sa copiezi exact cum e acolo cu tot cu punste) o sa iti ceara un user si parola acolo tu scrii: admin (la ambele) apoi iti deschide o pagina acolo selectezi reset (iti va reseta tp link-ul) dupa ce s-a terminat operatia iti va aparea configurare si urmezi pasii (va fi si un loc unde iti va spune sa pui o parola noua) sper ca te-am ajutat eventual daca nu reusesti ar ma fi o madalitate da-mi adresa ta de Facebook si te ajut!

| RaduCiprian a răspuns:

Poti sa iti schimbi parola si de pe site-ul lor este foarte simplu