| JockerStoica a întrebat:

Am un s6 edge plus de un an. Cat credeti ca ma va tine pana se va fărâma? Adica o sa ma mai tina 1 an sau 2?

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Eu am un S3 Neo de 2-3 ani si merge ca nou. Chiar nu va inteleg pe voi astia care dupa un an ziceti ca telefonul vostru nu va mai indeplineste conditiile si cumparati altul...lol.

7 răspunsuri:
| Ceputa a răspuns:

Si verisoara mea tot un s6 edge plus are si il are de mult timp si inca nu am auzit-o sa se planga de el, este un telefon bun, putin cam mare pentru unii, dar daca il protejezi cu o folie de sticla si carcasa eu zic ca te va tine minim 2 ani, doar sa nu il scapi de pe balcon. (am auzit cazuri)

| Alex2o17 a răspuns:

Cred ca o sa te mai tina un an daca il folosesti cum trebuie

| Superior a răspuns (pentru Alex2o17):

Il mai tine pana apare S12 sau mai mult. Wtf

| JockerStoica explică (pentru Superior):

Salut. Nu ştiu cum să-ți spun dar eu am chestia asta fixată în cap cum că dupa 1 an imi vine sa il schimb pentru că imi este frica sa nu se strice sau pur si simplu sa se arda placa de baza sau sa trebuiasca sa schimb bateria etc... Nu stiu ce sa zic

| Superior a răspuns (pentru JockerStoica):

Wow,cand dai 3000-4000 lei pe un telefon e logic sa te tina si 50 de ani,ca de aia dai atat,nu pentru un an, corect? Si daca se intampla asta dupa un an, ai garantie totusi. Si chiar daca nu mai ai garantie, cumperi altul in momentul in care moare, dar nu prea sunt sanse sa moara una cu doua cand dai atatia bani pe el. E gandit sa reziste cat mai mult. Sper ca te-am ajutat si lamurit cu acest raspuns!

| Superior a răspuns (pentru JockerStoica):

Apropo,la faza cu bateria, o baterie se uzeaza in timp la orice telefon, dar nu e o mare chestie daca se strica. O baterie costa minim 50 lei, le gasesti si furate de tigani si ti le da pe o tigara ca e tigan si...nu stie cat de scumpa e aia, o fura si ia primul lucru ce-i vine in minte happy

| Alexandra_Alle_1993_PK6z a răspuns:

Mama are acelasi telefon si il are de un an si merge perfect