| Queensisjdne a întrebat:

Am un Samsumg galaxi J5 2015, si nu stiu ce sa aleg dintre un iphone 7 jet black sau laptop gaming Asus ROG GL552VW-CN090D.Vreau sa va spun ca nu am nici pc.

7 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Recomandarea mea ar fi sa iti cumperi un pc din componente. dar trebuie sa ai pe cineva ca sa cunoasca componentele pentru un PC DE GAMING.
ORICUM un PC, Laptop este mult mai performant ca un telefon. gen iphone, etc

| Mihai1810 a răspuns:

Daca ai j5 care e un telefon mai mult decat decent eu zic sa il pastrezi si sa iti iei pc. Dar nu iti lua laptop de gaming, fa-ti o configuratie pe componente deoarece la aceeasi bani pc-ul pe componente va avea o performanta mai ridicata. Ce buget ai pentru pc?

| Queensisjdne explică (pentru Mihai1810):

Eu vreau neaparat laptop deoarece pana acum stau pe pc-u lui fratele meu care ii mai mult decat decent si as vrea un laptop si pentru scoala si pentru jocuri nu jocuri noi aparute un pic de Minecraft, Gta 5, si deocamdata cam atat vad ce mai apare

| Mihai1810 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Intre laptop de gaming si iphone eu zic sa iti iei laptop.

| AndreiM77 a răspuns:

Ai pus o intrebare retorica. Mergi cu incredere pe acel Asus ROG, lasa iphone 7, nu-si merita banii, cu un pc poti face mult mai multe, mai ales daca este de gaming.

| Baciu_Rudyta_1989 a răspuns:

Iponele sunt proaste pc ul e greu de intretinutdaca vrei ceva performant in jocurisi sa aiba grafici si toate alea ia-ti un Samsung s7 edge.
are si unsitem special gindit pentru gaming poti rula si gta 5 pe el

| Mihai1810 a răspuns (pentru Baciu_Rudyta_1989):

Pot sa rad de tine? Cine ti-a spus ca Iphone-urile sunt proaste? Si la un pc ce e greu de intretinut?