| pufy1996 a întrebat:

am un Samsung galaxi j 5 modelul din 2015 pe net scrie la specificați că duce un card sd de până la 256 de gb, am luat un card de 32 de gb şi spune că nu este compatibil cine îmi dă o soluție să pot folosi cardul? Mulțumesc dau fundă

1 răspuns:
| CentyLox a răspuns:

Pur si simplu cardul in sine nu este bun sau daca nu crezi incearca altul si daca nici ala nu merge du-te la un service sau la garantie. Sigur gasesc ei ceva rezolvare. Posibil sa fie si slotul microsd deteriorat