| userunu1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy ace s5830i cu android 2.3.6 imi spuneti va rog daca pot sa imi schimb androidul?
Sau se merita sa il dau la schimb pe un iphone 3gs?

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Nu merita pentru 3gs, nici pe 5 eu zic ca nu merita pentru simplul fapt ca e iPhone LOL :) da poti, urmareste tutorialul asta, ar trebui sa mearga 100%
http://droidviews.com/......-s5830i-2/

| BILSTEIN a răspuns (pentru AaNdYy):

Daca mi-ai da un Video. Iti multumesc.

3 răspunsuri:
| PfloO a răspuns:

Androidul poti sa-l schimbi. trebuie doar interes sa cauti cum se face pe dispozitivul tau plus un root.

| Peter_Catalin_1994 a răspuns:

Nu se merita sa il schimbi pe 3gs, e mai slab iar pentru simplu fapt ca e iphone nu merita.