| 7QA3 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si de ceva timp am o problema cu el. Cand il conectez la casti, se aude doar una singura, cea dreapta. am incercat peste 10 seturi. Mentionez ca la alte telefoane sau la PC castile merg perfect. La al meu nu. Aveti vreo idee cum as putea rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca ai incercat mai multe si e la fel, atunci nu poate fi decat mufa din aparat. Nu mai face contact bine. Du-te la service.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e din setari, poti seta telefonul tau de aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/ daca e pe Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau o poti face manual din setarile de sunet din telefon. Link-ul acela e pentru setari de mms sai internet.