| Endrew a întrebat:

Am un Samsung galaxy gio GT-S5660
Versiune android 2.3.3
As vrea sa stiu daca as putea sa upgradez la android 4.0 /daca se poate spuneti-mi unde trebuie sa ma duc. Funda!

1 răspuns:
| GaBRiElleuu a răspuns:

Pentru acest model "OFICIAL" ultima versiune de android ce poate fi instalata este :
Android v2.3 (Gingerbread), el cand a fost facut avea : v2.2 (Froyo)

Ai putea totusi sa mergi la un prieten sau la un prieten al prietenilor tai care se ocupa sau stie sa instaleze un firmware si sa il rogi sa iti instaleze "CyanogenMod 9, 10" - un custom rom care seamna intr-adevar cu / in functie de versiune, (4.0) ICS/(4.1/4.2) JellyBean