| laur22 a întrebat:

am un samsung galaxy i5500, si ma tine foarte putin bateria, am auzit de undeva ca atunci cand inchid o aplicatie, chiar daca mie imi arata ca se inchide, ea de fapt nu se inchide..deci..:stie cineva ce sa fac pentru a nu mi se mai descarcaasa de repede, stie cineva cum inchid aplicatiile de tot? mersi anticipat. P. S.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am un Galaxy Mini si nu tine bateria mai mult de 3 zile daca nu vorbesc.Nu ai ce face.La smartphone-uri nu tine bateria prea mult. Daca intri si pe net cu 3G intr-o zi se duce bateria.