| Nicknamenone02 a întrebat:

am un Samsung Galaxy J3 2016, am şters toate pozele di telefon si mi-am dat seama că am 10-15 poze importante pe care le-am şters, exista vreo possa le recuperez?

6 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Daca nu le-ai avut salvate in cloud, atunci nu mai ai cum sa le recuperezi. Din moment ce ai formatat telefonul, automat s-a sters totul de pe el.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Undeleter Recover Files & Data aolicatie incearca

| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Undeleter Recover Files & Data aolicatie incearca sau DiskDigger photo recovery

| Dimka1221 a răspuns:

Știi uneori e bine cînd ai cloud, fara nu le poți recupera încearcă să-ți faci altele succes

| Rsk2003 a răspuns:

Nu, nu mai ai cum sa le iei inapoi.