| iPaladinus a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 si cand vreau sa fac o poza trebuie neaparat sa focusez ca sa se vada bine. Si in rest se vede naspa. Cum pot dezactiva chestia asta? Adica sa pot face poze clare si fara focusare sau cand filmez

2 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Dai sa autofocuseze automat, nu are cum sa se vada prost cand faci poze am si eu j5 si nu am astfel de probleme la mine autofocusul e pe automat

| Zsolt15 a răspuns:

Si eu am un j5 dar nu am intampinat problema asta... poate ai probleme cu auto-focus