| Trap69 a întrebat:

am un Samsung galaxy s2 plus si cand dau activare la 'datele mobile' se activeaza dar nu imi merge

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Mergi la un shop (Orange/voda/cosmo) depinde unde ai abonamentul/cartela si te rezovla baietii.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Trebuie sa faci setari de net

| Trap69 explică (pentru SasNetRomania):

Nu nu, mergeau pana acum cateva zile, este de la cartela nu de la telefon, am bagat alta cartela si merg datele mobile

| SasNetRomania a răspuns (pentru Trap69):

Mergi la un shop (Orange/voda/cosmo) depinde unde ai abonamentul/cartela si te rezovla baietii.