| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. Il am de 1 an si 5 luni, l-am primit de la parinti. De cateva luni imi face figuri, si ma enerveaza. Cand sta normal pe pat, pe masa, cu ecranul stins, vreau sa-l aprind, apas pe butonul din mijloc, sau lateral sa se aprinda, dar faza e ca ecranul nu se aprinde de loc, doar cele 2 becuri de langa butonul din mijloc (stanga si dreapta). Apoi trebuie sa-i scot bateria si sa il las asa cu bateria scoasa vreo 5-10 minute, apoi bag bateria la loc si merge normal. De la ce imi face figurile astea? Telefonul nu se supraincalzeste niciodata, memoria nu e plina, de fapt nici nu am aplicatii pornite. Imi face figuri cam odata la 2-3 saptamani, dar am vazut ca si ieri si azi mi-a facut asa. Ce pot sa fac? Imi poate spune cineva ce are? Multumesc anticipat! (Funda!)

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Du-l la un service GSM autorizat sau la Germanos la consultare sau reparatie!

3 răspunsuri:
| Alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx2001 a răspuns:

Eu patesc sa mi de inchida si sa imi zica cartera sd deteriorata.

| omega20024 a răspuns:

Telefonul a suferit socuri? (cazaturi, tranteli)

| anonim_4396 explică (pentru omega20024):

De cand am telefonul, nu a cazut niciodata, nu are nici o crapatura, nu s-a supraincalzit niciodata, nu am avut nici un fel de problema cu el.