| cristi1351 a întrebat:

am un Samsung galaxy s3 si butonul de Home nu functioneaza, trebuie sa apas foarte tare pe el... Se poate repara? cat ar costa? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Du-te la service si intreaba-i daca ti-l pot repara, daca vor zice nu, mai bagi o fisa si incerci la alt service, daca si ei vor zica ca nu poti, nu ai ce sa faci.

Eu zic ca ti-l poti repara daca acel service are piesele necesare.

| Ghostplayer a răspuns:

De reparat se poate da te va cost intre 300-400 lei.Eu am reparat cu 750 la S5. Si pe tine te va costa cam pretu mentionat happy

| XDeDeX a răspuns:

Costurile depind de oras de service etc dar de reparat se poate repara

| Ghostplayer a răspuns (pentru XDeDeX):

Si nu depinde foarte mult de service.Intre service poate fi o diferenta de maxim 70 lei. Mai mult nu are cumwinking