| cosmin199932 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si cand fac poze cu camera frontala pozele se intorc in partea opusa.De exemplu daca mie imi sta bretonul in partea stanga, in poza mi-l arata in partea dreapta.Pot sa dezactivez chestia asta? Daca da cum as putea? ps la iphone nu este asa.

1 răspuns:
| AleLoveAle a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa schimbi acest lucru. Si eu am Samsung galaxy yang(ceva de genu)rolling on the floor am si tableta care ii firma Lenovo si tot asa se intampla. Cred ca asa e la toate!