| Syde a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Trend Lite si as vrea sa-mi iau o husa, nu sunt decis inca dar as vrea una din silicon. Care e mai buna cea din silicon gel sau cea doar din silicon si daca aveti alte pareri in legatura cu husa nu ezitati sa-mi spuneti laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| TabStore a răspuns:

Salut, poti sa iti iei o husa din silion TPU jekod sunt foarte rezistente si calitative. Daca vrei sa vezi cum arata: http://www.tabstore.ro/......ie-7754008