| F4T4L a întrebat:

Am un Samsung Note 3 neo LTE sm-n7505 si mi-am bagat azi un nou android, deci cand il pornesc apare sigla cu Samsung galaxy note 3 neo dupa apare cercul acela cu sigla Samsung si ramane sigla Samsung si nu se porneste.Va rog spuneti-mi cum se pornestee dau funda! Vreau raspuns pas cu pas!

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Specifica ce android. Poate nu suporta telefonul.Da un hard reset.Deschide telefonul apasand pe butonul de deschidere, volum si home in acelasi timp si iti va aparea ceva pe ecran, selectezi hard reset.Da' ca sa-ti fie mai usor uite aici https://www.youtube.com/watch?v=Yg3uuv-3jns