| F4T4L a întrebat:

Am un Samsung Note 3 neo LTE sm-n7505 si mi-am bagat azi un nou android proaspat, deci cand il pornesc apare sigla cu Samsung galaxy note 3 neo dupa apare cercul acela cu sigla Samsung si ramane sigla Samsung si nu se porneste.Va rog spuneti-mi cum se porneste dau funda si vot! Vreau raspuns pas cu pas!

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Da un hard reset si reveni la Android-ul original.Probabil nu suporta telefonul alte versiuni. Urmeaza pasii de aici https://www.youtube.com/watch?v=Yg3uuv-3jns