| Florin_Cristian_1996 a întrebat:

Am un Samsung SGH-Z240 si nu stiu sa bag muzica sau poze pe el cu cablul de date. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Conectezi device-ul la calculator prin Cablu USB si o sa-ti apara pe calculator Device-ul in My Computer, intrii in el si o sa vezi mai multe fisiere, deschizi un fisier in care ai vrea sa bagi muzica sau videoclipul, si copiezi din calculator acel videoclip sau aceea muzica si o bagi in fisierul acela.

| Florin_Cristian_1996 explică (pentru RaduTN):

Pai aia e problema..........nu mi se deschide nimic pe calculator.

| RaduTN a răspuns (pentru Florin_Cristian_1996):

Ce OS ai pe calculator?