| sebypetrescu921 a întrebat:

am un Samsung star 2..si de curand aveam 0 % baterie dar telefonul inca nu era oprit.l-am bagat la incarcat si am observat ca nu se incarca..stie cineva unde ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

E posedat! laughing Serios...adica,ma rog.Inchidel si deschidel inapoi. Poate arata aiurea cat la suta mai are din baterie.Da-i un restart, sau cum se cheama.

| Adikis a răspuns:

Am si eu un star 2, sunt destul de handicapate aceste telefoane laughing). Incearca sa ii scorti bateria. Eu trebuie sa ii dau resetari generale in fiecare saptamana ca de nu, nu imi functioneaza telefonul cum trebuie.