| Myrunaa a întrebat:

Am un Samsung Star II. Stie cineva cum pot schimba fontul? (felul scrisului)

Fundita happy

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, si nu merge ce vrei tu... poate odata cu schimbarea temei, dar nici teme nu am vazut pentru asta

| MYK3 a răspuns:

Am avut telefonul ala si nu poti face nimic pentru cei cazi zic ca il schimbi cu temele: TELELE NU AU de'aface cu felul scrisului!

| MYK3 a răspuns:

Am avut telefonul ala si nu poti face nimic pentru cei cazi zic ca il schimbi cu temele: TEmELE NU AU de'aface cu felul scrisului!

| oo3 a răspuns:

Uite cum/www.emobil.ro › Forum › Samsung

| Myrunaa explică:

C0l4... Deci, sa inteleg ca nu pot schimba fontul scrisului decat daca imi iau o tema care sa includa si un font? Te superi daca te intreb de unde iti iei tu temele? xD

| C0l4 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Eu ti-as recomanda sa iti iei o tema mai calumeahappy