| iulianpuscasu a întrebat:

am un Samsung Wave 723 din martie. L-am cumparat nou din EMag si de un timp nu se mai aude difuzorul cand vb la telefon trebuie sa dau pe speaker. GPS-ul nu mai merge, iar acum daca ma suna cineva dupa ce suna de 3 ori raspunde telefonul singur sa fie virusi de pe la aplicatii softul? as putea vedea cumva daca are virusi? sa nu ill duc la garantie degeaba.Si mai mult...am avut f mare grija de el am si folie pe ecran, nu l-am scapat.straight face
Multumesc!

1 răspuns:
| rmr12 a răspuns:

Ai cablu de date il bagi la pc si daca ai un antivirus bun (ex:avast) til sterge instantaneu daca sunt virusi.Bafta