| Jason321 a întrebat:

Am un sistem audio, scrie pe el 5. 1Input, deci cred ca este 5.1, dar nu-mi merg boxele cand bag in mufele de 5.1, mai am o mufa AUangryauxiliar), acolo bag firele care intra din pc in subwoofer(mufa jack si 1 mufa rosie si una alba).La mufa unde scrie 5.1 sunt 3 mufe(alba rosie,alba rosie, alba rosie)cred ca pentru boxe si nu prea stiu cum sa ac sa se audahappy. Cand e pe auxiliar bag firele de la boxe in alta mufa unde intra firu fara mufa intra firicele din firlaughing cam aiurea.Ma rog pe telecomanda am 1 buton cu aux altul cu 5.1 cand dau pe aux se aude cand dau pe 5.1 nimic happy. Poate stiti problema.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Fa poze cu toate mufele si pune-le aici ca nu intelesaram nimic!

1 răspuns:
| Jason321 explică:

Am gasit Kosti, imi mai trebuiau niste fire mama-tata oricum mersi happy