| traceurpkvictor a întrebat:

Am un site pe WordPress si as vrea sa incarc niste documente.ZIP pentru a putea fi downloadate, dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? DAU FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incarca documentele arhivate pe un site de hosting si apoi posteaza pe blogul tau linkul de la ele. Site-uri de hosting gratuit uite aici:
http://tny.cz/cf388b30
Bafta!

| traceurpkvictor explică (pentru neluL):

Multumesc! Eu ma gandeam la o modalitate de direct download, fara ca link-ul sa te redirectioneze intr-un alt site, dar multumesc frumos!

| neluL a răspuns (pentru traceurpkvictor):

Daca vrei direct download trebuie sa-ti cumperi un serever host cum are softpedia de exemplu.Am ajuns de la 2 fisiere sa vorbim de sute de mii de euro.Sau hosteaza blogul tau pe un domeniu...dar si aici vorbim tot de bani.

| traceurpkvictor explică (pentru neluL):

AAA... Imi cer scuze m-am exprimat eu gresit. Site-ul meu este pe platforma WordPress dar am domeniul meu cumparat(.ro). Oricum multumesc si cred ca voi folosi un site de hosting pana la urma. Ciao!

| neluL a răspuns (pentru traceurpkvictor):

E cel mai usor si mai este si gratis big grin
Cu placere! bye, bye wave