| DjSteelSex a întrebat:

Am un Smart TV Samsung full HD sau 3 d nu stiu exact. Sunt pe cablu digi. Am renunțat la modem fiindcă nu îmi mergeau canalele HD. Un timp mi-a mers canalele digitale. Acum nu m-ai merg(adică cele HD Si cu detalii tot) acum s-au transformat în analog (se vad rău nu au detalii nimic). Ce pot face? Nu cred ca e televizorul. Cablul l-am verificat nu are nimic.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Suna la digi, e de la ei nu de la tv

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai o cautare automată la televizor, si o sa vezi ca ti le bagă si pe alea hd

| untu a răspuns:

Suna pe specialisti de la cablu si sa vina, sa verifice semnalele tv la cablu si receiverul (decodorul set-top-box)!