| Rambokay a întrebat:

Am un Sony Ericsson Xperia x8 si i-am facut de curand update la 2.3 v.022 si imi mananca multa baterie chiar si in standbye si mi-am luat juice defender. Spuneti-mi ce setari sa ii fac ca sa imi manance foarte putina baterie in stand bye si in aplicatii. Funda pentru raspunsul corect.

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

Iti poti activa modul de economisire baterie, dar iti poti instala
Easy Batery Saver.Eu il am pe tableta.In stant-by poate sta chiar si o saptamana daca nu il freci.

Succes.