| Delian21 a întrebat:

Am un stick de 16GB pe care l-am bootat iar dupa ce l-am formatat nu mai arata decat 67mb straight face
Stie cineva ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/eula_windows/index.html ai jos buton sa descarci(dai accept). Instalezi, deschizi, dai pe option si dai format size ajustment pe on. Dai ok, selectezi stick-ul (litera) si dai format. Si asta e tot.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Dai iar format si baga NTFS sau ceva de genu, si lasa restul default.