| Xenoverse a întrebat:

Am un stick marca Kingston de 16GB, problema este cand copiez un film HD pe stick si cand pun pe televizor nu am sunet imi scrie format audio incompatibil ce trebuie sa fac ca sa am sunet si pe filme HD dau funda.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fat 32 /avi

| Jipa95 a răspuns:

TV-ul tau nu suporta decat un anumit format audio / video al filmelor de pe un stick. Aceeasi problema am avut-o si eu pe un TV Samsung, dar l-am returnat si am trecut pe smart tv, iar problema a disparut, plus ca pot conecta si hard disk-uri la el.

| CristiAndrei28 a răspuns:

Incearca sa il convertezi in alt format