| Cr1me a întrebat:

am un stick usb de 2 gb si nu il pot formata imi da eroare : Windows was unable to complete the format, am incercat tutoriale de pe youtube, programe, prin cmd, prin windows, device manager foarte multe solutii dar nu a dat roade, ce as putea sa-i fac? am zis sa il arunc fiindca nici un tutorial nu a dat roada pana acum si am incercat foarte multe si programe, tot feluri de chestii dar nimic, nu e mare avere 2gb e 20 lei imi iau altul dar nu inteleg chiar de ce nu functioneaza nimic, tin sa precizez ca il citeste mi se aprinde lumina la el dar degeaba nu poate fi formatat in niciun fel, prin cmd imi arata ca are 8mg sticku-l, are cineva alta solutii in afara de cele de pe net?

3 răspunsuri:
| Alex299 a răspuns:

Am patiti asa cu un card de memorie si a facut asa pana nu a mai mers deloc.

| Alex299 a răspuns (pentru Alex299):

Presupun ca ai de mai mult timp acel stick.

| Cr1me explică:

Îl am de ceva timp