| HelloWirus a întrebat:

Am un telefon Alcatel OT918 luat de la Orange si decodat. Am versiunea de android 2.2. As vrea sa stiu daca pot sa ii fac update la o versiune mai noua (daca exista). Imi este frica totusi sa incerc pentru ca telefonul nu este cine stie ce performanta si poate ii fac alte belele de nu mai merge deloc. Daca este cineva in cunostinta de cauza si ma poate ajuta ii raman recunoscator! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu cred ca este posibil instalarea unei versiuni mai noi de android, avand in vedere ca datorita specificatiilor tehnice proaste (procesor mic de 650 GHz si 256 RAM cred).