| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Am un telefon Allview P5 QUAD. Cand il pun la incarcat nu mai intra mufa in telefon. Acum l-am dus la garantie.Ce credeti mi-l repara?(Vreau sa argumentati raspunsul) va rog repede dau funda!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te referi daca il schimba sau la ce?
Din atat, nu cred ca il schimba. Sansele de schimb sunt mici, deoarece mufa de icnarcat de obicei nu se alfa pe aceais placa(lipita direct) cu celelate ale telefonului(gen placa de baza).

| TheSpectacularSpidey explică (pentru sltlp):

Nu ma refer sa mi`l schimbe.sa mi`l repare
mi`l repara?

| TheSpectacularSpidey explică (pentru sltlp):

Ma refer daca mi-l repare nu sa mi-l schimbe.

| sltlp a răspuns (pentru TheSpectacularSpidey):

Nu are ce sa repare daca s-a stricat lentila. Daca chiar e lentila, aia se inlocuieste. Si ala e pretul in general(depinde si ce model de ps2 ai, ca difera lentilele).

| sltlp a răspuns (pentru TheSpectacularSpidey):

Omite raspunsul de mai sus laughing.
De reprat ti-l repara. Nu iti fa griji. Dar eu as considera un avantaj sa iti dea altul, deoarece cand ti-l schimba iti da un alt telefon, complet, chiar cu folie pe ecran.

| Zeppa03 a răspuns:

Normal ca ti-l repara. Sunt obligati sa faca asta. Bafta.