| IAliveInHell a întrebat:

Am un telefon cu android si am parola cu model si "deteptu"
de fratemiu o bagat parola gresita de 15 ori si imi apare sa ma conectez la contul de google de pe telefon si nu mai stiu parola, ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reseteaza parola google de pe pc, apoi poti intra cu telefonul.

| MihaicaDan a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat. inchide telefonul... apoi apasa butonu din mijloc(acasa) + lock(ala cu care blochezi ecranu) si pe volumul tare. si iti va intra in factory mode. de acolo trebuie sa scrie sa il resetezi. nu mai tin minte clar ce scrie. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce model de telefon ai?

| Savin_Catalin_1969 a răspuns:

Sal,poti sa te loghezi cu alt nume, un cont Google nou.

| Irynel_Iryy_1985 a răspuns:

Pai mai intai inchide telefonul! Tine apasat de butonul de volum jos sau sus si de butonul de pornire.Atunci vei intra in meniu si vei selecta reset! Telefonul va reveni la setarile din fabrica!