| IriiiRINA a întrebat:

am un telefon (Galaxy J5) şi de câteva zile când sun pe cineva (sau când mă sună) se aude doar pe difuzorul de pe spate (chiar dacă nu este dat pe acel mod de difuzor) când nu este dat pe difuzor se aude mai încet dar tot pe cel din spate. Sper ca ma poate ajuta cineva. (Dau fundă)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că e un bug se soft, fă update la ultima versiune, sau tocmai ce ai făcut?

| IriiiRINA explică (pentru anonim_4396):

Am facut deja

| IriiiRINA explică (pentru anonim_4396):

Am sa incerc sa ma întorc la versiunea precedenta

5 răspunsuri:
| Bogdanache a răspuns:

Exista o posibiliate sa se fi stricat difuzorul din fata, du-te la un service sau la garantie.

| MihaiLavric a răspuns:

Eu am j5 2016.....si al mei facea figuri...da-i un reset si poate isi revine