| facpipi a întrebat:

am un telefon HTC One M8. I-am spart o data displayul acum un an jumate. La service oficial era 900 de lei, am gasit un service "de cartier" mi l-a facut cu 400. Intre timp a tot luat zgarieturi, cazaturi, incepea sa mearga din ce in ce mai greu, s-a spart si ecranul( sticla doar) dar inca acceptabil. Acum l-am scapat si am spart iar displayul. Din tot ce are si ma deranjeaza este faptul ca dispayul este spart. Ce imi recomandati? Sa ii inlocuiesc din nou displayul si sa dau 400 de lei sau sa imi iau un telefon nou? Nu vreau neaparat un telefon nou dar daca ar fi sa imi iau ceva nou as vrea un raport calitate pret destul de bun pentru ca personal nu as vrea sa dau acum bani pe un telefon nou. Vreau ceva cu o camera destul de ok, sa nu imi fie rusine sa mai fac niste poze cu el, si sa nu aibe lag, wappul si skypeul sa mearga bine, altceva cum ar fi jocuri nu prea ma intereseaza sau care sa consume mult, pana in 600 de lei. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa fii mai atent cu telefonul happy

| Keny112 a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi folie de sticla la telefon..protejeaza displayul si este si ieftina