| Balaceanu_Sebi_2003 a întrebat:

Am un telefon Lenovo, mă uit la seriale online subtitrate și merge fara nici o problema, dar ieri mi-am resetat telefonul și când să intru pe același browser, pe același site și pe același seriale, merge tot, dar nu se mai vede subtitrarea, am incercat și altele siteuri înafara de ăla, de pe care mă mai uităm și nici acolo nu merge, și la site îmi zice că am selectat subtitrarea. Mă gândesc că e vreo setare ceva și nu-s ce are. Mă puteți ajuta? Dau funda

2 răspunsuri:
| Tuderlus a răspuns:

Nu prea are nici o logica ce spui tu fi mai explicit.

| BaiatDeTreaba1986 a răspuns:

Eu ma uit tot de pe telefon si imi merge. E posibil ca site-urile pe care le accesezi sa nu includa subtitrarea. Eu vizionez cateva seriale pe http://www.peserialehd.com si imi merg fara probleme. Sau schimba browserul la telefon