| cryss2005 a întrebat:

Salut TpU! Am un telefon Microsoft Lumia 535. Din fabrică avea instalat Windows 8.1. Ieri, am instalat Windows 10. Totul era bine aseară,până când am vrut sa reinstalez Facebook,nu își făcuse actualizare. Dupa ce l-am reinstalat,nu se mai deschide,pur și simplu am băgat contul și nu se deschide, iese din aplicație.
Știți cumva ce ar putea fi? Messenger-ul funcționează foarte bine!

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca alta versiune de Facebook cum ar fi Facebook lite e si mai mic in memorie il gasesti in play store

| cryss2005 explică (pentru BostanDaniel1974):

E la fel că Facebook-ul normal?

| GigiCelMaiPeste a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Nu exista play store pe telefoanele cu WIndows Phone(Nokia Lumia)

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Acela nu era Windows 8.1, ci Windows Phone(asa stiu eu) si nu stiu la ce te referi prin "Windows 10"