| KingOfShadow a întrebat:

am un telefon nivo ultima versiune de android 4.1.2 parca ( am uitat ) dar am o problema internetul imi merge dar cand accesez magazin play sa descarc o aplicatie imi arata ca se incarca si tot imi arata... imi arata cateva ore dar tot nu se descarca.
Cine stie ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Da este un bug. Du-te la aplicatii, la download manager, da-i clear data si asta e tot.

| KingOfShadow explică (pentru Seby90):

Setari -- aplicatii - download manager - clear? nu am asa ceva. tel meu e se tat pe romana la aplicatii imi arata alea instalate de pe card etc alta solutie te rog si ai funda

| Seby90 a răspuns (pentru KingOfShadow):

Schimba-l in engleza, si dupa il schimbi in romana. manager downlaod cred ca se numeste in romana