| FlorinMihai a întrebat:

am un telefon, Nokia Asha 201, si recent am schimbat cartela la el, si la a doua cartela s-a stins. acuma cand vreau sa il aprind ajung la stema cu "Vodafone" si se stinge. Am incercat sa il conectez la un calculator prin PC Suite, dar nu il citeste, probabil findca e stins.ce i-as putea face ca sa ii schimb softu sau de la ce o fi? Dau funda!

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Ai încercat cu o altă cartelă. Aia de acuma poate fi defectă. Sau cu altă baterie.