| AndreiMihaiLNM a întrebat:

am un telefon Nokia express music 5530 si am bagat in el o cartele de Orange cu internet, am folosit-o 2 zile si acum cand imi bag cartela mea normala aprind telefonul baraie si nu se aprinde ecranul,este incarcat,de lovit nu l-am lovit si nu am incercat sa reinstalez softul, ajutor.

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

L-ai blocat, trebuie dus la decodat(telefonul).
Asa mi s-a intamplat si mie cu un Samsung!

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Ibrahimovic):

Add vio.vioo10 pe mess, eu de fapt bagasem cartela de cosmote, nu cea de net, o mers 2 zile, si cand i am bagat cartela lui de Orange se aprinde, dupa se inchide