| StefanMadalin02 a întrebat:

Salut TPU: Am un telefon Nokia lumia 635 si vreau sa il schimb cum pot pasta conversatiile de pe whatsapp ca sa le pot avea si pe whatsapp pe noul telefon cu Android? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aici s-ar putea sa gasesti raspunsul la intrebarea ta.
https://faq.whatsapp.com/en/android/20887921/?category=5245251

| Ovidiu_Petrescu_1985 a răspuns:

Foarte simplu, faci un backup la whatsapp, din settings iti instalezi whatsapp pe noul telefon iti introduci numarul tau de telefon si toate mesajele o sa fie recuperate d pe serverul whatsapp