| Cleudiu a întrebat:

Am un telefon pe abonament, si vreau sa intru pe internet fara sa fac cost, daca folosesc Wi-Fi, fac cost?

Răspuns Câştigător
| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Daca folosesti wi-fi nu faci cost, dar trebuie sa ai in locul in care esti un ruter wireless.

| Cleudiu explică (pentru FuLLSeNSaTioN):

Ok mersi :*

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru Cleudiu):

Fundita?

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru Cleudiu):

Mersi :*

6 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu vei avea cost asa mult dar trebuie sa platesti abonamentul de net de la romtelecom sau rds sau ce ai tu si iti trebuie ruter wirles (wi-fi)sau furi de la vecinu daca are(wi-fiul)

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Cel mai sigur scoti cartela laughing

| ZyzZe a răspuns:

Nu faci cost daca ai wireless daca nu laughing cauta si tu pe la vecini cu retea deschisa sau cere vreo parola big grin