| Styleboss a întrebat:

Am un telefon S2, il bag la incarcat, deschis nu se incarca, daca il inchid se incarca. De azi a inceput sa faca asa, ce are? E de la telefon/baterie sau de la incarcator?

4 răspunsuri:
| AllEyezOnMe a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria si sa o bagi din nou? Daca da, atunci trebuie sa il duci la service.

| tpuuser999 a răspuns:

Ai schimbat cumva incarcatorul? Poate s-a stricat sau da prea putin curent ca sa il incarce cand e pornit. Incearca cu alt incarcator original de Samsung, 1.5A sau 2A.

| PANZER42 a răspuns:

Cred ca e mai degraba de la partea software decat de la altceva, avand in vedere faptul ca inchis ti-l incarca... incearca sa dai o resetare inainte de a da banii pe la service

| darrio2007 a răspuns:

E de la telefon. Nu ar fi incarcat deloc daca era de la incarcator. Da-i o revenire la setarile din fabrica.