| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon s7 edge și am o problema la acesta se încălzește foarte tare daca stau putin pe el. Tin sa mentionez ca nu ma joc pe el și bateria se descarcă foarte repede.

13 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Mai sterge din fisierele po.rno si poate o sa isi revina.

| Devylgreen explică (pentru venividivici2017):

Vezi cum vorbeste ba mu3.

| venividivici2017 a răspuns (pentru venividivici2017):

Taci ma soarece mancami-ai pl. cu tot cu neamul tau de fomisti!

| raMLesS a răspuns (pentru venividivici2017):

Soarece cica laughing)))))

| Devylgreen explică (pentru venividivici2017):

Buna ziua, doresc sa va spun ca ati gresit cratima manca-mi-ai*

| adrianalbota1 a răspuns:

Este prea plina memoria telefonului.Mai sterge ceva si o sa isi revina.

| adrianalbota1 a răspuns:

Pai atunci schimba bateria.

| Petcu_Constantin_1980 a răspuns:

Ai grija sa nu explodeze, ca e caz de terorism si risti puscarie.