| Andrei_Madalin_1990 a întrebat:

Am un telefon "Samsung Galaxy Core 2" si o tableta "Samsung Galaxy Tab 4 10.1" ". Vreau sa stiu daca voi primi actualizare la android 5.0 Lolipop (sau mai mare) la unul dintre dispozitivele mele. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Nu te hazarda sa faci actualizare la soft, ori iti cumperi ceva ce are deja Lolipop, ori te multumesti cu ce cumperi/ai. Actualizarea la soft ori poate fi benefica ori nu dispozitivului.

1 răspuns:
| aliboss24 a răspuns:

La core 2 nu cred ca ai vreo sansa, dar la tab 4, tot ce-o fi posibil.