| moldoveancacrazy a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J5 (2015) si dupa ce l.am stans, peste 10 secunde s-a inchis de tot, si ma dadea acolo, cand deschizi telefonul iti apare numele lui si Samsung, dupa care s-a stans scrisul, a inceput sa vibreze timp de 4 secunde, apoi iar mi-a aparut scrisul. asa s-a intamplat tip de 3 minute. acum s-a deschis. dar ce pot sa fac? oare este vreun virus? oare s-a stricat? ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil din soft sa fie problema

| moldoveancacrazy explică (pentru octav005):

Si ce pot sa fac? am observat intamplator ca asta se intampla cand bag castile in mufa, castile originale, practic se blocheaza ecranul si se inchide

| moldoveancacrazy explică (pentru octav005):

Si ce pot sa fac?

| octav005 a răspuns (pentru moldoveancacrazy):

Pai incearca sa scoti bateria. si sa ii dai o resteare din fabrica

| TeRogLasama a răspuns:

Pf stiu ca asa ii facea si lui macamea si ea are un Samsung galaxy a3 si cand baga casti ii se inchide telefonul si ii se deschide iar..Schimba castile, ea asa a facut