| vladisimo a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy mini vechi de un an. Bateria mi s-a descarcat si s-a inchis singur. Acum se deschide apare ca se deschide in continuu.

Ce sa fac?

PS. mama zicea ca telefonul facea "figuri".

2 răspunsuri:
| andisiatat a răspuns:

Pai banuiesc ca ai scos bateria, cartela SIM, si cardul de memorie? nu? daca nu ai putea face asta, si daca nu merge, du-te cu telefonul la un service. Sper sa te fi ajutat!

| andisiatat a răspuns:

Pai scoate bateria, cartela SIM, si cardul de memorie. Daca deja ai facut asta si tot nu merge ar trebui sa duci telefonul la un service, la un specialist.Bafta!