| CristiPalidu a întrebat:

Am un telefon Samsung S5230 si din cauza ca l-am scapat de multe ori pe jos s-a zgariat la maxim ecranul laughing
Vreau sa-l duc la service, insa as vrea sa-l duc la Internity si sa-l trimita ei la Samsung HAT (asa au facut cand imi picase touch-ul). Dar faza e ca nu mai am garantie la telefon si nu stiu daca mi-l primeste asa (sunt dispus sa platesc pana la 70 roni sa-mi schimbe ecranul). Or merge sa-l dau la Internity sau trebuie sa ma duc la un service din oras?

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Chiar daca nu mai ai garantie le telefon, cei de la Internity/Germanos/Cosmote ti-l pot trimite la service autorizat Samsng, numai ca te va costa reparatia deoarece nnu mai ai garantie. Faza e ca cei de la Samsung nu schimba pe gratis ecranele deoarece considera ca tu esti de vina ca l-ai scapat pe jos, si nu ei.