| BCosmin14 a întrebat:

Am un telefon Samsung s5570 la care fratele meu mai mic i-a pus model de desen la deblocarea ecranului si nu il mai stie. Exista o modalitate prin care as putea reseta telefonul sau altceva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Pai tu nu ai cont google pentru Google Play? Il poti debloca cu ajutorul contului: il desenezi gresit de 5 ori si dupa aia dai la "Ati uitat modelul?" si trebuie sa bagi contul google si parola!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai un cont Google va trebui sa te duci la GSM sa il deblocheze cu 30 RON. Daca doresti o poti face singur cauta pe youtube ceva de genu unlock Samsung s5570 itouch. Pa.