| qT1meS a întrebat:

Am un televizor Hyundai si nu merge sa intru de pe telefon pe Youtube gen sa ma conectez, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Televizorul este unul la care te poti conecta la telefon doar prin cablu, adica tu din telefon iti trebuie un cablu hdmi pe care sa il pui la telefon si cablu hdmi sa il pui in televizor.
hyundai 24 hyn 3100 b este un televizor care nu este smart, si nu are nici wireless deci tu nu poti sa stabilesti o conexiune intre telefon si televizor fara un cablu. daca ne spuneai si ce model de telefon este iti spuneam si ce cablu iti trebuie.

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

N-am inteles, deci:
ai un televizor hyundai (nu stim inca ce model dar sigur o sa ne spui)
si ai un telefon dala cu fise? pe disc? ai un Alcatel monocrom? si nu iti merge Youtube-ul pe el? si ce legatura are asta cu televizorul? eu am un televizor de 139 de la Sony cu Android! si imi merge sa intru pe Youtube si de pe el si de pe telefon, e drept ca telefonul meu e un Samsung s9+ da na... poate daca ne dai mai multe detalii...

| qT1meS explică (pentru Atotstiutorul):

Deci,modelul e 24 HYN 3100 B
Si vreau de pe telefon pe yt ca sa vizionez videoclipurile pe televizor

| qT1meS explică (pentru Atotstiutorul):

Samsung Galaxy A6 2018

| Atotstiutorul a răspuns (pentru qT1meS):

Televizorul este unul la care te poti conecta la telefon doar prin cablu, adica tu din telefon iti trebuie un cablu hdmi pe care sa il pui la telefon si cablu hdmi sa il pui in televizor.
hyundai 24 hyn 3100 b este un televizor care nu este smart, si nu are nici wireless deci tu nu poti sa stabilesti o conexiune intre telefon si televizor fara un cablu. daca ne spuneai si ce model de telefon este iti spuneam si ce cablu iti trebuie.